O nas

O nas

Witamy na stronie internetowej Ośrodka Szkolenia Kierowców JOKER z siedzibą we Włocławku

Najlepszą jakość szkolenia zapewniamy dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze instruktorskiej. Ludzie uczący u nas mają duże, wieloletnie doświadczenie, są wymagający, ale zarazem wyrozumiali, sympatyczni i kontaktowi. Posiadamy plac manewrowy identyczny z egzaminacyjnym oraz profesjonalną salę wykładową wyposażoną w niezbędne pomoce dydaktyczne. Zajęcia teoretyczne prowadzimy z wykorzystaniem programów multimedialnych, co gwarantuje przyjemność wykładów, a zarazem stanowi doskonałą bazę wiedzy.

Do praktycznej nauki jazdy wykorzystujemy pojazdy HYUNDAI i20

Zajęcia praktyczne realizujemy kładąc duży nacisk na jazdy w cyklu miejskim. Nasze indywidualne podejście do każdego kursanta zapewni Wam sukces na egzaminie państwowym. Dowodem na to jest wysoki poziom zdawalności naszych kursantów.

NASZA SZKOŁA STAWIA SOBIE ZA CEL WYSZKOLENIE PRZYSZŁYCH KIEROWCÓW I NABYCIE PRZEZ NICH ODPOWIEDNIEJ WIEDZY ORAZ UMIEJĘTNOŚCI Z ZAKRESU:

bezpiecznej jazdy w cyklu miejskim oraz pozamiejskim

techniki kierowania i panowania nad pojazdem

savoir-vivre jazdy samochodem

przepisów ruchu drogowego

udzielania pierwszej pomocy

816px-Znaki_drogowe.svg

Na zakończenie kursu przeprowadzamy w sposób rzetelny egzamin wewnętrzny teoretyczny (test), a następnie próbny egzamin praktyczny (jazda). Naszym celem podczas egzaminu wewnętrznego jest aby kandydat na kierowcę poznał zasady oraz atmosferę zbliżoną do tej która panuje podczas egzaminu państwowego. Tego rodzaju próba wpływa bardzo pozytywnie na wynik późniejszego egzaminy państwowego.

DOGODNE RATY 0%

Szkoleniowcy OSK JOKER zawsze starają się, aby klient był zadowolony z wyboru naszej szkoły. Z nami będziesz miał pewność rzetelnego przygotowania do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Wahasz się z wyborem Ośrodka Szkolenia Kierowców? Chcesz ukończyć profesjonalny i bezstresowy kurs?

TWOJA SZKOŁA JAZDY JOKER CZEKA NA CIEBIE !

DOGODNE RATY 0%